Jupwin Şikayet Hakkında

Jupwin Şikayet

Jupwin Şikayet Hakkında

Bahis sitelerinin sayısı göreceli şekilde artmaya devam ederken üye olmadan önce sitelerin araştırılması da zorunluluk durumuna geldi. Üyelerin Jupwin şikayet başlıklarını incelediklerinde en az şikayete sahip olan sitelerden bir tanesi olduğunu görmeleri son derece kolaydır. Jupwin üyelerinin şikayet konusunda lisanslı bir site ile çalışıyor olmalarından dolayı güvenleri daha fazladır.  

Lisanslı bir siteyi şikayet etmek için daha fazla kaynak kullanmak yerine lisansı aldığı firmaya ulaşmak ve yazmak en kesin yol olacaktır. Sitenin kendi iletişim hatlarına ulaşmak daha iyi bir seçim olacağından ilk olarak bu yolu denemek ve sonrasında yeterli olmadığında lisansını veren firmaya ulaşmak gerekebilir. 

Jupwin Nereye Şikayet Edilir? 

Jupwin üyeleri şikayet için gerekli olan kanalları ararken nasıl bir yol izleyeceklerini de bilmek ister.  

Birçok açıdan şikayet kaynağı kullanımı mümkün olsa da genel anlamda şu sıralamayı izlemek en iyisi olacaktır: 

  • Sitenin kendine ait iletişim kaynakları, 
  • Şikayet için açılmış siteler, 
  • Bilinen forum ve şikayet alanları, 
  • Lisansı veren firma 

Sıralaması en iyi sonuçların alınması adına önemlidir. Çünkü sitenin kendi destek hattından bilgi almak ve şikayette bulunmak daha uzun süren işlemlerle uğraşmanıza neden olmayacağından kısa sürede sonuç verir. 

Jupwin Nasıl Şikayet Edilir? 

Nasıl şikayet edeceğini merak edenler için ise hangi yolu seçtiğine göre cevap değişiklik gösterecektir. Kendi destek hattına şikayette bulunmak için yapılması gereken sadece siteyi aramak veya mail atmak olmalıdır.  

Ama diğer şikayet platformlarına kanıt ve belgelerle birlikte açıklamalar yazarak olayı anlatmak fikir istemek gerekir. Lisansı veren firmaya yazmak zorunda kaldığınızda ise İngilizce olacak şekilde mail oluşturmak ve gerekli açıklamaları yaparak kanıtları sunmak önemlidir. Bu sayede şikayetinizi yapmış olursunuz. 

Şikayetlere Geri Dönüş Süresi Nedir? 

Şikayet ettiğiniz yola ve sitenin yoğunluk durumuna göre net bir süre belirtmek son derece zordur. Bundan dolayı ortalama süreyi baz almak daha doğru olur. Şikayetler lisansı veren kuruma yapıldığında daha uzun sürerken sitenin destek hattına veya global şikayet sitelerine yapıldığında daha kısa süre içinde sonuçlanır. Buna göre hareket edilmelidir. 

Scroll to Top